Opleiding: TMAP Suite Test Engineer examentraining + examen (ook Live Online)

Heeft u in het verleden al een cursus TMAP gevolgd of heeft u aan zelfstudie gedaan? Dan kunt u bij D-ICT Solutions alleen het examen afnemen.

U kunt deze training nu ook Live Online vanuit huis volgen met (bijna) alle voordelen van beide situaties:

  • U kunt vragen stellen
  • De trainer zal u uitdagen om uw begrip te testen
  • U heeft contact met medecursisten die zowel in de klas zitten als zelf ook thuis zijn.
  • U hoeft niet te reizen

Het enige dat u mist is onze lekkere koffie!

U kunt eventueel ook een examentraining bijboeken voor €400.-
Op deze dag staat een geaccrediteerde trainer geheel tot uw beschiking. Er worden proefexamens en oefeningen gemaakt zodat u uw kennis kunt testen alvorens aan het examen deel te nemen. Ook kunt u nog eventuele onduidelijheden met de trainer bespreken deze dag.

Samenvatting

Dit is een examen voor testers die hun werk gestructureerd willen uitvoeren. De winst van gekwalificeerde testers voor organisaties en opdrachtgevers is dat de gestructureerde aanpak leidt tot een efficiënter testproces.Doelgroep

De module TMap NEXT® Test Engineer is primair bedoeld voor mensen die in de dagelijkse praktijk met testen bezig zijn.

ContextTMap - de afkorting voor Test Management Approach - is een toonaangevende teststandaard. TMap NEXT is ontwikkeld door Sogeti en wordt breed toegepast als framework voor gestructureerd testen.Voorkennis

Algemene kennis op het gebied van systeemontwikkeling en een half jaar tot een jaar werkervaring in het vakgebied testen.

Examenonderwerpen
1. Kader en belang van testen (15%)
2. Map NEXT® fasering acceptatie- en systeemtesten (40%)
3. Ontwikkeltesten (5%)
4. Ontwerpen van tests (40%)

Examendetails
Aantal vragen: 30
Cesuur: 65 % (20 van 30)
Open boek/notities: nee
Elektronische hulpmiddelen toegestaan: nee

Meer...
€630
ex. BTW
Aangeboden door
D-ICT Solutions
Onderwerp
Test Suite
TMap
Niveau
MBO 3
Duur
1 dag
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
cursus
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 12
Tijdstip
Overdag
Keurmerken aanbieder
EXIN
AgilePM - Agile Project Management (APMG)
ASL
COBIT 5
APMG Change Management
BISL
Erkend keurmerk
ITIL
PRINCE2
APMG-International