Gaat Nederland het redden? Gaat het wel uit de economische crisis komen? De komende weken zullen politici ons duidelijk maken dat dat kan. Maar niet als u op een andere partij gaat stemmen. Dat zal het verhaal worden. Stem op ons, stem op ons en dan komt alles goed. Onzin natuurlijk.
In de politiek zal vooral de bereidheid moeten ontstaan om samen te werken. Regeren is een kwestie van compromissen sluiten. Anders gaat het niet lukken. En juist daarin hebben onze politici de afgelopen 10 jaar niet bepaald uitgeblonken. Zo vaak een kabinetscrisis, dat is maar weinig voorgekomen.
Het zullen overigens niet de politici zijn die ons uit de crisis gaan trekken, als we er uit getrokken worden. Het zullen de bedrijven zijn. Maar hoe is het daarmee gesteld? Ach laten we niet al te pessimistisch zijn. Er zijn nog altijd een paar Hollandse reuzen die niet naar het buitenland verkocht zijn.
De vraag blijft echter: gaat het daar goed mee komen? Komt Nederland uit het dal? En hoe dan? Wat vinden de JongeBazen lezers?
Deel uw ervaringen op ManagementSite
Wij zijn altijd op zoek naar ervaringen uit de praktijk, wat werkt wel, wat niet.
SCHRIJF MEE, word een pro! >>
Laten we daarbij het "hunnie en zullie" denken voorkomen en wat meer over hebben voor een ander. Dus geen overdreven bonussen meer.