Bezorgbedrijf Sandd organiseert eind september een bijeenkomst over het Klimaatakkoord, de ontwikkelingen in de stadslogistiek en de toekomst van de postmarkt. Sprekers tijdens het kennisevenement zijn trendwatcher Adjiedj Bakas, Walther Ploos van Amstel (Lector Citylogistiek aan de Hogeschool van Amsterdam) en Sandd CEO Rob Brakenhoff.
Doel van het “Sandd Kennisevent Logistiek landschap van de toekomst” is om inzicht te geven in de huidige en toekomstige ontwikkelingen in de logistieke sector. Tijdens het interactieve onderdeel gaan de deelnemers met elkaar in gesprek over de uitdagingen en kansen voor zowel de logistieke sector als voor gemeenten.
De bijeenkomst is speciaal bedoeld voor beleidsadviseurs van gemeenten die in hun dagelijks werk te maken hebben met duurzaamheid, innovatie en logistiek.
Datum: dinsdag 25 september 2018
Tijd: van 13:00 tot 18:00 uur
Plaats: Amersfoort
Deel uw ervaringen op ManagementSite
Wij zijn altijd op zoek naar ervaringen uit de praktijk, wat werkt wel, wat niet.
SCHRIJF MEE, word een pro! >>