Opleiding: Primavera Gevorderd

Met Oracle Primavera kunt u snel en praktisch projectplanningen opstellen volgens de laatste normen met behulp van geavanceerde projectmanagementsoftware.

De cursus Primavera Gevorderd richt zich op ervaren Oracle Primavera P6-gebruikers, die meer uit de software willen halen. Deze cursus is samengesteld op basis van presentaties, workshops en praktijkcases, zodat de cursisten voornamelijk zelf bezig zijn. De cursus is flexibel opgebouwd, waardoor er voldoende tijd is om individuele vragen van de cursisten te beantwoorden.
Naast het volgen van deze training op onze locatie in Capelle aan den IJssel is het ook mogelijk om deze training als een maatwerkcursus bij u op locatie te organiseren.
Het cursusboek en de lunch zijn bij de cursus inbegrepen.
DoelgroepDe cursus richt zich op ervaren Oracle Primavera P6-gebruikers.VoorkennisKennis op het niveau van onze basiscursus Oracle Primavera is vereist.DuurDe duur van deze training is een dag.GroepsgrootteDe maximale groepsgrootte bedraagt acht deelnemers.CertificaatNa afloop van deze cursus ontvangen alle deelnemers een certificaat.

Meer...
€650
ex. BTW
Aangeboden door
CLS Computertrainingen
Onderwerp
Oracle Primavera
Niveau
MBO 3
Duur
1 dag
Looptijd
1 dag
Taal
nl
Type product
training
Lesvorm
Klassikaal
Aantal deelnemers
Max: 8
Tijdstip
Overdag